Munkatársak

Munkatársak

Állatbiotechnológiai Tanszék
 

Alkalmazott Embriológia és Őssejtbiológia Csoport


 
Dr. Gócza Elen
tudományos tanácsadó, tanszékvezető, csoportvezető

Telefon: +36-28/430-494 / 4150
E-mail: Gocza.Elen@uni-mate.hu

 

Dr. Lázár Bence
tudományos munkatárs

Telefon: +36-28/430-494 / 4162
E-mail: Lazar.Bence@uni-mate.hu


 
Tokodyné Szabadi Nikolett
tudományos segédmunkatárs, PhD hallgató

Telefon: +36-28/430-494 / 4162
E-mail: Tokodyne.Szabadi.Nikolett@uni-mate.hu

 

Tóth Roland
tudományos segédmunkatárs, PhD hallgató

Telefon: +36-28/430-494 / 4162
E-mail: Toth.Roland.Imre@uni-mate.hu


 

Ecker András
PhD hallgató

Telefon: +36-28/430-494 / 4162
E-mail: Ecker.Andras@phd.uni-mate.hu


 

Urbán Martin
PhD hallgató

Telefon: +36-28/430-494 / 4162
E-mail: Urban.Martin@uni-mate.hu


 
Maria Teresa Salinas
hallgató

Telefon: +36-28/430-494 / 4162
E-mail: Maria.Teresa.Salinas.Aponte@phd.uni-mate.hu

 

Egedi Sándor
kutatási asszisztens

Telefon: +36-28/430-494 / 4253
E-mail: Egedi.Sandor.Zoltan@uni-mate.hu


 

Gubó Edit
labor kisegítő

Telefon: +36-28/430-494 / 4253, 4152
E-mail: Gubo.Edit@uni-mate.hu


 
Udri Ágnes
állatgondozó

Telefon: +36-28/430-494 / 4263, 4213
E-mail: Udri.Agnes@uni-mate.hu


Modellállat Genetika Csoport


 

Hoffmann Orsolya Ivett
PhD, tudományos főmunkatárs, csoportvezető

Telefon: +36-28/430-494 / 4152, +36 28 526 152
E-mail: hoffmann.orsolya.ivett@uni-mate.hu


 

Lipták Nándor
PhD, tudományos munkatárs

Telefon: +36-28/430-494 / 4253
E-mail: liptak.nandor@uni-mate.hu

 


 

Nagy Zsófia
tudományos segédmunkatárs

Telefon: +36-28/430-494 / 4253
E-mail: nagy.zsofia@uni-mate.hu

 


 

Gál Zoltán
tudományos segédmunkatárs

Telefon: +36-28/430-494 / 4253
E-mail: gal.zoltan@uni-mate.hu

 


 

Biró Bálint
PhD hallgató

Telefon: +36-28/430-494 / 4253
E-mail: biro.balint@uni-mate.hu

Liszkai Istvánné
állatgondozó

Telefon: -
​​​​​​​E-mail: liszkai.istvanne@uni-mate.hu

 

Precíziós Nemesítés Csoport


​​​​​​​
Dr. Bodrogi Lilla
tudományos főmunkatárs, posztdok, csoportvezető

Telefon: +36-28/430-494 / 4139
Email: Bodrogi.Lilla@uni-mate.hu

 
Dr. Hiripi László
tudományos tanácsadó, tanszékvezető

Telefon: +36-28/430-494 / 4253, 4152
Email: Hiripi.Laszlo@uni-mate.hu

 
Pintér Tímea
tudományos segédmunkatárs, PhD hallgató

Telefon: +36-28/430-494 / 4253
E-mail: Pinter.Timea@uni-mate.hu

 
Dr. Kerekes Andrea
tudományos munkatárs, posztdok

Telefon: +36-28/430-494 / 4139
E-mail: Kerekes.Andrea@uni-mate.hu

 

Dr. Skoda Gabriella
tudományos segédmunkatárs, posztdok

Telefon: +36-28/430-494 / 4139
E-mail: Skoda.Gabriella@uni-mate.hu

​​​
Szaporodásbiológia és Toxikológia Csoport​​​​​


 
Dr. Ferencziné Dr. Szőke Zsuzsanna
tudományos főmunkatárs, csoportvezető

Telefon: +36-28/430-494 / 4160
E-mail: Ferenczine.Szoke.Zsuzsanna@uni-mate.hu

 
Dr. Nagyéri György
tudományos főmunkatárs

Telefon: +36-28/430-494
E-mail: Nagyeri.Gyorgy@uni-mate.hu

 
Babarczi Bianka
tudományos segédmunkatárs, PhD hallgató

Telefon mellék: +36-28/430-494 / 4162
Email: Babarczi.Bianka@uni-mate.hu

 
Nyerges Gábor Zsolt
tudományos segédmunkatárs, PhD hallgató

Telefon: +36-28/430-494 ​​
E-mail: Nyerges.Gabor.Zsolt@uni-mate.hu

 
Egedi Sándor
kutatási asszisztens

Telefon: +36-28/430-494 / 4253
E-mail: Egedi.Sandor.Zoltan@uni-mate.hu

 
Gubó Edit
labor kisegítő

Telefon: +36-28/430-494 / 4253, 4152
Email: Gubo.Edit@uni-mate.hu


Genetika és Genomika Tanszék
 

​​​​​Molekuláris Genetika és Nemesítés Csoport​​​​​​


 
Dr. Szőke Antal
egyetemi docens, csoportvezető

Telefon: +36-28/522-000 / 1693
E-mail: Szoke.Antal@uni-mate.hu

 
Dr. Veres Anikó
egyetemi docens

Telefon: +36-28/522-000 / 1702
E-mail: Veres.Aniko@uni-mate.hu

 
Dr. Varga László
egyetemi docens

Telefon: +36-28/522-000 / 1690
E-mail: Varga.Laszlo.Andras@uni-mate.hu

 
Dr. Tóth-Lencsés Andrea Kitti
egyetemi adjunktus

Telefon: +36-28/522-000 / 1702
E-mail: Toth-Lencses.Andrea.Kitti@uni-mate.hu

 
Polgári Dávid
​​​​​​​
egyetemi adjunktus

Telefon: +36-28/522-000 / 1693
E-mail: Polgari.David@uni-mate.hu

 

Kovács Zsófia
egyetemi tanársegéd

Telefon: +36-28/522-000 / 1696
E-mail: Kovacs.Zsofia@uni-mate.hu


 

Bedő Janka
tudományos segédmunkatárs, PhD hallgató

Telefon: +36-28/522-000 / 1696
E-mail: Bedo.Janka@uni-mate.hu


Mezőgazdasági Genomikai és Bioinformatikai Csoport​​​​​


 
Dr. Barta Endre
tudományos tanácsadó

Telefon: +36-28/430-494 / 4144
E-mail: Barta.Endre@uni-mate.hu

 
Dr. Kontra Levente
tudományos munkatárs

Telefon: +36-28/430-494 / 4222
E-mail: Kontra.Levente@uni-mate.hu

 
Dr. Nagy Tibor
tudományos munkatárs

Telefon: +36-28/430-494
E-mail: Nagy.Tibor2@uni-mate.hu

 

Fekete Zsófia
tudományos segédmunkatárs, PhD hallgató

Telefon: +36-28/430-494 / 4178
E-mail: Fekete.Zsofia@uni-mate.hu


 
Maher Alnajjar
PhD hallgató

Telefon: +36-28/430-494
E-mail: Maher.Alnajjar@uni-mate.hu


Alkalmazott Vad- és Haszonállat Genomikai Csoport


 
Dr. Stéger Viktor
​​​​​tanszékvezető

Telefon: +36-28/430-494 / 4249, 4225
E-mail: Steger.Viktor@uni-mate.hu

 
Fehér Péter Árpád
tudományos segédmunkatárs, PhD hallgató

Telefon: +36-28/430-494 / 4225
E-mail: Feher.Peter.arpad@uni-mate.hu

 
Ninausz Nóra
tudományos segédmunkatárs, PhD hallgató

Telefon: +36-28/430-494 / 4138
E-mail: Ninausz.Nora@uni-mate.hu

 

Nyerges Gábor Zsolt
tudományos segédmunkatárs, PhD hallgató

Telefon: +36-28/430-494
E-mail: Nyerges.Gabor.Zsolt@uni-mate.hu


 
Hegedűs Bettina
kutatási asszisztens, MSc hallgató

Telefon: +36-28/430-494
E-mail: Hegedus.Bettina@uni-mate.hu

 
Pásztor Adrienn
kutatási asszisztens, MSc hallgató

Telefon: +36-28/430-494 / 4138
E-mail: Pasztor.Adrienn@uni-mate.hu

 
Racskó Evelin
labor kisegítő

Telefon: +36-28/430-494 / 4158
E-mail: Racsko.Evelin@uni-mate.hu

​​​​
Paprika DH Szolgáltató Laboratórium


 
Dr. Mitykó Judit
laborvezető

Telefon: +36-28/430-494 / 4128, 4129
E-mail: Mityko.Judit@uni-mate.hu

 

Katona Katalin
laboráns

Telefon: +36-28/430-494 / 4128
E-mail: Katona.Katalin@uni-mate.hu


 

Mihály Ágnes
laboráns

Telefon: +36-28/430-494 / 4128
E-mail: Mihaly.Agnes@uni-mate.hu


 

Onestyák Márta
laborkisegítő

Telefon: +36-28/430-494
E-mail: Onestyak.Marta@uni-mate.hu


 
Földesi László
kertész

Telefon: +36-28/430-494 / 4254, 4175
E-mail: Foldesi.Laszlo@uni-mate.hu

 

Mikrobiológia és Alkalmazott Biotechnológia Tanszék
 

​​​​​​Gazda-patogén Interakció és Mikrobiális Genetika Csoport​


 
Dr. Kiss János
Tudományos főmunkatárs

Telefon: +36-28/430-494 / 4202
E-mail: Kiss.Janos@uni-mate.hu

 

Szabó Mónika
tudományos főmunkatárs

Telefon: +36-28/430-494 / 4202
E-mail: Szabo.Monika@uni-mate.hu


​​​​​​​

Sztánáné Keresztúri Erika
​​​​​​​laboráns

Telefon: +36-28/430-494 / 4202
E-mail: Sztanane.Kerszturi.Erika@uni-mate.hu


​​​​​​​Növénygenomikai és Növény-Mikroba Interakció Csoport


 
Dr. Kaló Péter
csoportvezető

Telefon: +36-28/430-193 / 4104
E-mail: Kalo.Peter@uni-mate.hu

 

Domonkos Ágota
tudományos főmunkatárs

Telefon: +36-28/430-494 / 4103
E-mail: Domonkos.Agota@uni-mate.hu


 
Dr. Horváth Beatrix
tudományos főmunkatárs

Telefon: +36-28/430-494 / 4103
E-mail: Horvath.Beatrix@uni-mate.hu

 

Elmira Mohammadi Eghbash
PhD hallgató

Telefon: +36-28/430-494 / 2103
E-mail: elmira.mohammadi92@gmail.com


 

Fahreen Saifi
PhD hallgató

Telefon: +36-28/430-494 / 2103
E-mail: farheensaifi2004@gmail.com


 

Samia Belaidi
PhD hallgató

Telefon: +36-28/430-494 / 2103
E-mail: bellaidisamia@gmail.com


 

Tolnainé Csákány Hajnalka
laboráns

Telefon: +36-28/430-494 / 2103
E-mail: Tolnaine.Csakany.Hajnalka@uni-mate.hu


Mikrobiális Biotechnológia és Mikrobiomika Csoport​​​​​​​


 
Dr. Posta Katalin
egyetemi tanár

Telefon: +36-28/522-000 / 4111
E-mail: Posta.Katalin@uni-mate.hu

 
Dr. Mayer Zoltán
​​​​​​​egyetemi adjunktus

Telefon: +36-28/522-000 / 2100
E-mail: Mayer.Zoltan@uni-mate.hu

 
Dr. Olasz Ferenc György
​​​​​​​tudományos tanácsadó

Telefon: +36-70/491-1363
E-mail: Olasz.Ferenc.Gyorgy@uni-mate.hu

 
Dr. Ferenczi Szilamér
tudományos főmunkatárs

Telefon: +36-20/579-8501
E-mail: Ferenczi.Szilamer.Imre@uni-mate.hu

 
Juhász Ákos
tudományos főmunkatárs

Telefon: +36-28/522-000 / 2108
E-mail: Juhasz.Akos@uni-mate.hu

 
Libisch Balázs
tudományos főmunkatárs

Telefon: +36-28/430-494 / 4163 mellék
E-mail: Libisch.Balazs.Karoly@uni-mate.hu

 
Dr. Papp Péter Pál
​​​​​​​tudományos főmunkatárs

Telefon: +36-28/430-494, +36-70/491-1357
E-mail: Papp.Peter.Pal@uni-mate.hu

 
Nguyen Hong Duc
tudományos segédmunkatárs

Telefon: +36-28/522-000 / 2109
E-mail: Nguyen.Hong.Duc@uni-mate.hu

 
Keresztény Tibor
​​​​​​​tudományos segédmunkatárs, PhD hallgató

Telefon: +36-28/430-193 / 4163
E-mail: Kereszteny.Tibor@uni-mate.hu

 
Soltész Tamás
kisegítő munkatárs

Telefon: +36-28/522-000 / 2107
E-mail: -

 
Szentpéteri Viktor
PhD hallgató

Telefon: +36-28/522-000 / 2109
E-mail: Szentpeteri.Viktor@phd.uni-mate.hu

 
Corral Orbe Mishell Stephanya
SH PhD hallgató

Telefon: +36-20/364-3737
E-mail: Corral.Orbe.Mishell.Stephanya.2@phd.uni-mate.hu

 
Hrabovszky Eszter
​​​​​​​szakdolgozó

Telefon: -
E-mail: hrabovszky.eszter@gmail.com

 
Gódor Imréné
​​​​​​​laboráns

Telefon: +36-28/522-000 / 2107
E-mail: Godor.Imrene@uni-mate.hu

 

Bogár Andrea
​​​​​​​labor kisegítő

Telefon: +36-28/430-494
E-mail: Bogar.Andrea@uni-mate.hu


Festetics Bioinnovációs Csoport​​​​​​​


 
Dr. Taller János
egyetemi tanár

​​​​​​Telefon: +36-83/545-074
E-mail: Taller.Janos@uni-mate.hu

 

Dr. Kolics Balázs
tudományos munkatárs

Telefon: +36-83/545-054
E-mail: Kolics.Balazs@uni-mate.hu


 

Kolics-Horváth Éva,
​​​​​​​tudományos segédmunkatárs, ​​​​​​PhD hallgató

Telefon: +36-83/545-054
E-mail: Kolics-Horvath.Eva@uni-mate.hu


 

Nagy Erzsébet
​​​​​​​tudományos segédmunkatárs

Telefon: +36-28/522-054
E-mail: Nagy.Erzsebet @uni-mate.hu


​​​​​​​

Petrovicsné Mátyás Kinga
tudományos segédmunkatárs

Telefon: +36-83/545-054
E-mail: Petrovicsne.Matyas.Kinga.Klara@uni-mate.hu


​​​​​​​

Kórászné Markó Krisztina
ügyintéző

Telefon: +36-83/545-007
E-mail: Koraszne.Marko.Krisztina@uni-mate.hu


Alkalmazott Növénygenomikai Csoport​​​​​​​


 

Dr. Szabó Zoltán
tudományos munkatárs, Csoportvezető

Telefon: +36-28/430-494 / 4147
E-mail: Szabo.Zoltan.Gen@uni-mate.hu


​​​​​​​​​​






​​​​​​

Dr. Tóth Zoltán
tudományos munkatárs

Telefon: +36-28/430-494 / 4147
E-mail: Toth.Zoltan.Gen@uni-mate.hu


 
Maszlag Edit
laboráns

Telefon: +36-28/430-494 / 4147
E-mail: Maszlag.Edit@uni-mate.hu

 

Növénybiotechnológiai Tanszék
​​​​​​​

Epigenetika csoport​​​​​


 
Dr. Szittya György
tudományos tanácsadó

Telefon: +36-28/430-494 / 4230
E-mail: Szittya.Gyorgy@uni-mate.hu

 

Dr. Gyula Péter
tudományos főmunkatárs

Telefon: +36-28/430-494 / 4154
E-mail: Gyula.Peter@uni-mate.hu


 

Dr. Nyikó Tünde
​​​​​​tudományos főmunkatárs

​​​​​​​Telefon: +36-28/430-494
E-mail: Nyiko.Tunde@uni-mate.hu


 

Dr. Sós-Hegedűs Anita
tudományos főmunkatárs

Telefon: +36-28/430-494
E-mail: Sos.Hegedus.Anita@uni-mate.hu

​​​​​​​
 

Gorcsa Teréz
tudományos segédmunkatárs, PhD hallgató​​​

Telefon: +36-28/430-494 / 4154
E-mail: Gorcsa.Terez@uni-mate.hu


​​​​​​

Tóth Tamás
önkéntes munkavállaló, PhD hallgató

Telefon: +36-28/430-494 / 4154
E-mail: Toth.Tamas@uni-mate.hu


Kertészeti Növénygenetika Csoport​​​​​​​


 
Dr. Hegedűs Attila
egyetemi tanár

Telefon: +36-1/305-7698
E-mail: Hegedus.Attila@uni-mate.hu

 
Dr. Halász Júlia
egyetemi tanár

Telefon: +36-1/305-7100 / 6102
E-mail: Halasz.Julia@uni-mate.hu

 
Benyóné Dr. György Zsuzsanna
egyetemi docens

Telefon: +36-1/305-7530
E-mail: Benyone.Gyorgy.Zsuzsanna@uni-mate.hu

 
Kerekes Adrienn
​​​​​​​tanársegéd​​​​

Telefon: +36-1/305-7100 / 6230
E-mail: Kerekes.Adrienn@uni-mate.hu

 

Aaqib Javid
PhD hallgató

Telefon: +36-1/305-7530
E-mail: Javid.Aaqib@phd.uni-mate.hu


 

Beti Ivanovska
PhD hallgató

Telefon: +36-1/305-7100
E-mail: Beti.Ivanovska@phd.uni-mate.hu


 
Luiz Fernando Gonçalves Zanfelici
PhD hallgató

Telefon: +36-1/305-7530
E-mail: Goncalves.Zanfelici.Luiz.Fernando@phd.uni-mate.hu.

 
Hermán Rita
kutatási asszisztens

Telefon: +36-1/305-7100
E-mail: Herman.Rita@uni-mate.hu

 

Chikhi Melisa
laboráns

Telefon: +36-1/305-7100
E-mail: Chikhi.Melisa@uni-mate.hu


Növény Immunológia Csoport​​​​​​​​​​​​


 

Dr. Fátyol Károly
tudományos tanácsadó, csoportvezető

Telefon: +36-28/430-494
E-mail: Fatyol.Karoly@uni-mate.hu

​​​​​​​

Ludman Márta
tudományos segédmunkatárs

Telefon: +36-28/430-494
E-mail: Ludman.Marta@uni-mate.hu



Növényfiziológiai és Fejlődésbiológiai Csoport​​​​​​​


 
Havelda Zoltán
csoportvezető

Telefon: +36-28/430-494 / 4106
E-mail: Havelda.Zoltan@uni-mate.hu

 
Dalmadi Ágnes
​​​​​​​tudományos munkatárs

Telefon: +36-28/430-494 / 4155
E-mail: Dalmadi.Agnes@uni-mate.hu

 
Dr. Kis András
tudományos munkatárs

Telefon: +36-28/430-494 / 4155
E-mail: Kis.Andras@uni-mate.hu

 
Fabio Miloro
tudományos segédmunkatárs, PhD hallgató

Telefon: +36-28/430-494 / 4155
E-mail: Miloro.Fabio@phd.uni-mate.hu

 
Mohammad Ali
​​​​​​​látogató Stipendium Hungaricum hallgató

Telefon: +36-28/430-494 / 4155
E-mail: Ali.Mohammad@phd.uni-mate.hu

 

Bruck Olivér
kutatási asszisztens

Telefon: +36-28/430-494 / 4155
E-mail: Bruck.Oliver@uni-mate.hu


 

Poldán Erzsébet
laboráns

Telefon: +36-28/430-494 / 4203, 4167
E-mail: Poldan.Erzsebet@uni-mate.hu

​​​​​​
Burgonyakutatás Csoport​​​​​​​


 
Dr. Bánfalvi Zsófia
csoportvezető

Telefon: +36-28/430-494 / 4153
E-mail: Banfalvi.Zsofia@uni-mate.hu
 

 
Dr. Villányi Vanda
​​​​​​​tudományos munkatárs

Telefon: +36-28/430-494 / 4158
E-mail: Villanyi.Vanda@uni-mate.hu

 

Karsai-Rektenwald Flóra
​​​​​​​tudományos segédmunkatárs, PhD hallgató

Telefon: +36-28/430-494 / 4158
E-mail: Karsai-Rektenwald.Flora@uni-mate.hu


 

Khongorzul Odgerel
PhD hallgató

Telefon: +36-28/430-494 / 4158
E-mail: Khongorzul.Odgerel@phd.uni-mate.hu


 

Kiss Monika Tekla
​​​​​​​laboráns

Telefon: +36-28/430-494 / 4158
E-mail: Kiss.Monika.tekla@uni-mate.hu


Növényi Stresszbiológia Csoport


 
Csorba Tibor
tudományos főmunkatárs, csoportvezető

Telefon: +36-28/430-494 / 4154
E-mail: Csorba.Tibor.Levente@uni-mate.hu

​​​​​​​

Radhika Verma
tudományos segédmunkatárs, PhD hallgató

Telefon: +36-28/430-494 / 4154
E-mail: vermaradhika1228@gmail.com


 

Szádeczky-Kardoss István
​​​​​​​tudományos segédmunkatárs, PhD hallgató

Telefon: +36-28/430-494 / 4154
E-mail: Szadeczky-Kardoss.Istvan@uni-mate.hu